Nasz zespół tworzą osoby, których wiedza i doświadczenie w zakresie efektywnego zarządzania firmą gwarantują pełen profesjonalizm  w realizowaniu powierzonych zadań.

Cechuje nas gruntowne przygotowanie do optymalizowania kosztów funkcjonowania firmy. Wynika ono z głębokiej wiedzy teoretycznej oraz licznych doświadczeń zdobytych w Polsce i poza jej granicami. Jesteśmy specjalistami i ekspertami w dziedzinie poszukiwania oszczędności w codziennej działalności przedsiębiorstwa. Nasze umiejętności i profesjonalizm służą poprawie rentowności firm Klientów.

Arkadiusz Wyszyński

Jest człowiekiem z pasją, ciągle poszukającym rozwiązań. Jest prezesem i wspólnikiem  spółek NOXUM sp. z o.o., More4all sp. z o.o. oraz fundacji FUNDACJA SZEPT NADZIEI Centrum Wspomagania Rozwoju, gdzie z wielkim zaangażowaniem może realizować swoją pasję, tj. poszukiwanie rozwiązań dla swoich klientów. Rozwiązań, które pozwolą na prowadzenie działalności gospodarczej w formie, która umożliwi planowanie podatkowe, a jednocześnie zabezpieczy prywatny majątek naszego klienta. Ambitnym celem Arkadiusza Wyszyńskiego jest zmiana świata biznesu na bardziej optymalny dla świadomych przedsiębiorców, wspieranie świadomego biznesu w rozwoju i ludzi biznesu w samorozwoju.

Od momentu ukończenia 18 roku życia jest przedsiębiorcą pracującym na własny rachunek, co doprowadziło go w 2012 roku  do organizacji NGK. Tam poznał ludzi o podobnych wartościach i aspiracjach. Jest dyplomowanym coachem, absolwentem Akademii Profesjonalnego Coachingu w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz w Wyższej Szkole Biznesu i Informatyki w Bielsku Białej. Swoje doświadczenia w biznesie zbiera od 20 lat, prowadząc działalność gospodarczą w różnych formach, a od 2012 roku dzieli się swoim doświadczeniem z klientami NOXUM.

 

Krzysztof Frączek

Specjalista ds. kredytów w Novum DF Sp. z o.o. oraz specjalista ds. spółek w Noxum Sp. z o.o. Z NGK związany jest od 2011 roku. Ukończył studia na kierunku transport-logistyka, uzyskując tytuł inżyniera. Już w czasie studiów związał się z dziedziną finansów, zdobywając wiedzę i doświadczenie w wielu instytucjach. Jest specjalistą w zakresie obsługi spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

W życiu prywatnym Krzysztof jest zdecydowanie osobą szaloną, pełną pomysłów i chęci do działania. Wolny czas poświęca rodzinie, a także swoim pasjom, którymi są motoryzacja i zwiedzanie opuszczonych miejsc.

Piotr Skuza

Rodowity kielczanin. Kluczowy współpracownik i specjalista związany z firmą NOXUM sp. z o.o. Ukończył studia na kieleckiej Politechnice Świętokrzyskiej na kierunku ekonomia.Twórca oraz osoba odpowiedzialna za projekt Kielce Bez ZUS,

Przedsiębiorca, zdobywał doświadczenie na rynku finansowym, odpowiedzialny m.in. za prowadzenia dwóch multiagencji.

Prywatnie łasuch lubiący otaczać się pozytywnymi ludźmi z poczuciem humoru. Wyznaje zasadę "Każdego dnia dbaj o swój rozwój, stojąc w miejscu, tylko się cofasz".