Nasz zespół tworzą osoby, których wiedza i doświadczenie w zakresie efektywnego zarządzania firmą gwarantują pełen profesjonalizm  w realizowaniu powierzonych zadań.

Cechuje nas gruntowne przygotowanie do optymalizowania kosztów funkcjonowania firmy. Wynika ono z głębokiej wiedzy teoretycznej oraz licznych doświadczeń zdobytychw Polsce i poza jej granicami. Jesteśmy specjalistami i ekspertami w dziedzinie poszukiwania oszczędności w codziennej działalności przedsiębiorstwa. Nasze umiejętności i profesjonalizm służą poprawie rentowności firm Klientów.

Arkadiusz Wyszyński

Jest człowiekiem z pasją, ciągle poszukającym rozwiązań. Od momentu ukończenia 18 roku życia jest przedsiębiorcą pracującym na własny rachunek, co doprowadziło go w 2012 roku  do organizacji NGK. Tam poznał ludzi o podobnych wartościach i aspiracjach. Jest dyplomowanym coachem, absolwentem Akademii Profesjonalnego Coachingu w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz w Wyższej Szkole Biznesu i Informatyki w Bielsku Białej. Swoje doświadczenia w biznesie zbiera od 20 lat, prowadząc działalność gospodarczą w różnych formach, a od 2012 roku dzieli się swoim doświadczeniem z klientami NOXUM.

Jest prezesem spółek NOXUM sp. Z o.o., More4all sp. Z o.o. oraz fundacji FUNDACJA SZEPT NADZIEI Centrum Wspomagania Rozwoju, gdzie z wielkim zaangażowaniem może realizować swoją pasję, tj. poszukiwanie rozwiązań dla swoich klientów. Rozwiązań, które pozwolą na prowadzenie działalności gospodarczej w formie, która umożliwi planowanie podatkowe, a jednocześnie zabezpieczy prywatny majątek naszego klienta. Ambitnym celem Arkadiusza Wyszyńskiego jest zmiana świata biznesu na bardziej optymalny dla świadomych przedsiębiorców, wspieranie świadomego biznesu w rozwoju i ludzi biznesu w samorozwoju.

Krzysztof Frączek

Specjalista ds. kredytów w Novum DF Sp. z o.o. oraz specjalista ds. spółek w Noxum Sp. z o.o. Z NGK związany jest od 2011 roku. Ukończył studia na kierunku transport-logistyka, uzyskując tytuł inżyniera. Już w czasie studiów związał się z dziedziną finansów, zdobywając wiedzę i doświadczenie w wielu instytucjach. Jest specjalistą w zakresie obsługi spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

W życiu prywatnym Krzysztof jest zdecydowanie osobą szaloną, pełną pomysłów i chęci do działania. Wolny czas poświęca rodzinie, a także swoim pasjom, którymi są motoryzacja i zwiedzanie opuszczonych miejsc.

Jarosław Stawarczyk

Specjalista ds. Odszkodowań. Z branżą finansową związany od 2008 roku. Swoją przygodę z NGK rozpoczął od produktów inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Dziś jego wiedza w zakresie odszkodowań na rynku finansowym jest niekwestionowana. Potwierdza to liczba klientów, którzy już mu zaufali.

Piotr Skuza

Rodowity kielczanin. Twórca oraz osoba odpowiedzialna za projekt Kielce Bez ZUS, kluczowy współpracownik i specjalista związany z firmą NOXUM sp. z o.o. Ukończył studia na kieleckiej Politechnice Świętokrzyskiej na kierunku ekonomia.

Przedsiębiorca, zdobywał doświadczenie na rynku finansowym, odpowiedzialny m.in. za prowadzenia dwóch multiagencji.

Prywatnie łasuch lubiący otaczać się pozytywnymi ludźmi z poczuciem humoru. Wyznaje zasadę "Każdego dnia dbaj o swój rozwój, stojąc w miejscu, tylko się cofasz".