W NOXUM rozumiemy, że biuro rachunkowe to nie tylko księgowość – potrzebna jest grupa specjalistów o zróżnicowanych kompetencjach, aby mądrze zarządzać i optymalizować finanse firmy.

 

 

Biuro Rachunkowe na miarę Twoich potrzeb

Świadczymy usługi konsultingowe dla firm, zajmując się między innymi szukaniem oszczędności, które mogą wynikać zarówno z przepisów podatkowych, ale także z lepszych rozwiązań dotyczących polityki zakupowej. Obniżamy koszty stałe poprzez ich maksymalną optymalizację. Zajmujemy się również w imieniu Klientów ich pełną rachunkowością, doprowadzając przy tym do zwrotów podatkowych, a także – w uzasadnionych wypadkach – obniżeniem danin związanych ze składkami ZUS.

Postępowanie sukcesyjne

Przygotowując nasze rozwiązania bierzemy pod uwagę postępowanie sukcesyjne, które jest naturalnym etapem w rozwoju przedsiębiorstwa, aby w sytuacji przejścia na emeryturę lub w efekcie wypadku losowego mieć przygotowany plan przekazania przedsiębiorstwa następnemu pokoleniu. Nasi doradcy w synergii z pozostałymi firmami grupy konsultingowej pomagają taki plan przygotować odpowiednio wcześnie i udzielić pełnego wsparcia w jego realizacji.

Doradztwo w zakresie uzyskiwania odszkodowań

Równolegle też pomagamy osobom poszkodowanym lub ich rodzinom w uzyskaniu odszkodowania z należnych im ubezpieczeń. Doradzamy, jak należy postępować w kontaktach z ubezpieczycielem, jak uzyskać maksymalne kwoty z należnego odszkodowania. Wspieramy takie osoby na każdym etapie ich sprawy i pilnujemy, by z pewnością otrzymały w całości należne im pieniądze.